HBC O11-4-RCH O11-1 (08-02-2025)

Zaterdag 8 februari mocht de O11-1 aantreden voor de derby tegen HBC O11-4. Van een goede voorbereiding moesten we het niet hebben: steunpilaren Mathieu en Moritz waren op het laatste moment nodig om de O11-2 uit de brand te helpen, een uur voor aanvang; die gingen dus niet op tijd zijn.

Daarnaast kwam de helft van het team nog te laat voor de zo zorgvuldig voorbereide tactische bespreking van de coach. Deze wedstrijd gingen we in een 1-2-1-1-2-1 formatie aantreden…dat Feyenoord ondergetekende nog niet heeft benaderd is voor een ieder een raadsel.

Anyway, de tegenstander moet gedacht hebben dat ze met hun perfecte voorbereiding al minimaal 1-0 voor stonden. Maar zoals zo vaak, schijn bedriegt. Waar HBC nog zeer gelukkig met 1-0 en 2-1 voor kwam, wisten de oranje witte ook wel hoe laat het was.. hier viel niets te halen.

De onvermoeibare Humaid (die ene 1 in de formatie) nam zijn team op sleeptouw, en, ondanks het matige knollenveld (het leek Sittard wel) werd de ene mooie aanval afgewisseld door de andere. Leuk dat trainer Michel kwam kijken om zijn ingeslepen speelpatronen van de training terug te zien. 3-5 was nog een matige afspiegeling van de krachtsverhoudingen. Al met al was het publiek, ondanks de kou, de grote winnaar.

Wessel (Harry de foto’s, ook op Facebookpagina ‘RCH-jeugd)

Delen met anderen?

Verslagen
Lees ook