HBC O9-4-RCH O9-1 (01-03-2025)

Vandaag stond de derby tegen HBC JO9-4 op het programma. Veel kinderen uit beiden teams kennen elkaar van school. Daardoor was de wedstrijd vriendschappelijk maar wilden we ook net wat grager winnen dan normaal. En wat deden we het goed!!

In de eerste helft was HBC iets beter maar door onder andere goed verdedigen gingen we de rust in met 0-0. Na 1-0 streden we door met als resultaat een mooi goal van Kamih op aangeven van Ertugrul die -niet normaal- HBC helemaal gek maakte met zijn passeeractie ‘s.

Na de korte pauze dacht Christopher te scoren. Helaas was de wedstrijd nog niet begonnen. Dezelfde Christopher scoorde daarna alsnog en was de ontlading groot: 1-2. Helaas gaven we de voorsprong evengoed nog weg en werd het 2-2 maar dit deed wel recht aan de krachtverhoudingen tussen beiden teams.

Het was een leuk en sportief duel met veel spanning. Moeilijk was het kiezen wie de Man van de Wedstrijd moest worden omdat iedereen dat wel verdiende. De keuze viel voor Mirzah die -zoals altijd- alles gaf en zijn teamleden beter laat spelen.

Tot maandag en/of woensdag bij de training!!
Ufuk en Cas 💙🖤⚽

Delen met anderen?

Verslagen
Lees ook